Скачать шаблон Joomla с JooMix.org

Інтегроване показове заняття з дисциплін «Банківські операції» та «Іноземна мова (за професійним спрямуванням)»

16 листопада 2023
Сучасні вимоги до компетентного та перспективного працівника банку надзвичайно високі. Серед основних вимог – ґрунтовні знання англійської мови.
Для фахівців у фінансовому та банківському секторі – це інвестиція у власний професійний успіх, що сприяє досягненню нових вершин у кар’єрі.
16 листопада 2023 року для здобувачів освіти З курсу спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування було проведено інтегроване показове заняття з дисциплін «Банківські операції» та «Іноземна мова (за професійним спрямуванням)» з використанням методики CLIL (предметно-мовного інтегрованого навчання).
Матеріал було об’єднано навколо теми «Операції банків з іноземною валютою».
Здобувачі освіти набули інтегративних комунікативних навичок задля можливості професійно-ділового спілкування, отримали задоволення від співпраці, поглибили компетентності за обраним фахом.
Об’єднані зусилля викладачів Бурденюк С. В. та Загоруйко І. І. дали плідні результати, а здобувачі освіти, відчувши себе банкірами, інвесторами, іноземними контрагентами, стали на крок ближче до практичних реалій своєї професії.
 
Більше фото на наших сторінках у FacebookTelegram та Instagram

Ми на карті

Контакти

м. Кам'янець-Подільський,
вул. Павла Скоропадського, 2

  • Teл: +38 (03849) 7-47-72;
  • +380682764139 (приймальна комісія)
  • Email: kpkhp@i.ua

 

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…