Скачать шаблон Joomla с JooMix.org

Подорож у минуле

09 листопада 2023
Сьогодні здобувачі освіти першого курсу спеціальностей 142 Енергетичне машинобудування та 181 Харчові технології ОПП «Виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчових концентратів» ВСП «Кам’янець-Подільський фаховий коледж харчової промисловості НУХТ» здійснили подорож у минуле – побували на весіллях у своїх бабусь-дідусів. А допомогли їм це реалізувати гостинні працівники бібліотеки-філії № 3 Кам’янець-Подільської міської ЦБС Жигайло Ірина Олексіївна та Бандура Ілона Володимирівна.
Традиційне українське весілля завжди відрізнялося своєю урочистістю, пишністю, розмаїттям та колоритом. У давнину весілля було справжньою театральною виставою, особливо в сільській місцевості.
Ось саме про старовинні обряди сватання, оглядин, заручин, вишивання рушника, дівич-вечора, бгання короваю, викупу нареченої, розплітання коси та вінчання Ірина Олексіївна розповіла дуже цікаво та емоційно, використовуючи архівні матеріали, приклади художньої літератури, демонструючи уривки з фільмів.
Було проведено інтерактив, під час якого здобувачі освіти за весільним вбранням молодят намагались вгадати, з якого вони регіону. Оскільки тема дуже захопила юнаків та дівчат, захід продовжили.
Цього разу вже здобувачі освіти пригадували весільні звичаї та строї їхньої місцевості, переповідали історії рідних, інтерпретували традиції на сучасний лад.
Щиро дякуємо бібліотекарям філії № 3 за креативність та теплу атмосферу!
Цінуймо, відроджуймо та примножуймо традиції українського народу разом!
 
Більше фото на наших сторінках у FacebookTelegram та Instagram

Ми на карті

Контакти

м. Кам'янець-Подільський,
вул. Павла Скоропадського, 2

  • Teл: +38 (03849) 7-47-72;
  • +380682764139 (приймальна комісія)
  • Email: kpkhp@i.ua

 

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…