Скачать шаблон Joomla с JooMix.org

Волинський фаховий коледж Національного університету харчових технологій відзначатиме 55-річчя!

04 September 2021

Історія, славні традиції та досягнення відокремленого структурного підрозділу «Волинський фаховий коледж Національного університету харчових технологій» свідчать про те, що навчальний заклад є одним з потужних навчальних комплексів знань не лише на Волині, але й в Україні. 

За 55 років своєї діяльності коледж сформувався як навчальний заклад нової генерації активних, вільних, високопрофесійних і компетентних педагогів та мислячих студентів. (За матеріалами konkurent.ua)

 

Колектив ВСП «Кам’янець-Подільський фаховий коледж харчової промисловості Національного університету харчових технологій» від щирого серця вітає Вас з 55-річчям! Ви по праву можете пишатися славетними традиціями та історією вашого навчального закладу!

Нехай Ваш досвід і професіоналізм, величезний творчий та інтелектуальний потенціал у справі підготовки фахівців та виховання молоді, і надалі служитиме процвітанню вашого навчального закладу, та зміцненню нашої держави. Бажаємо колективу міцного здоров’я, творчих успіхів та гідних послідовників.

Святкового Вам настрою!

  

 

Ми на карті

Контакти

м. Кам'янець-Подільський,
вул. Суворова, 2

  • Teл: +38 (03849) 7-47-72;
  • +380682764139 (приймальна комісія)
  • Email: kpkhp@i.ua

 

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…