Скачать шаблон Joomla с JooMix.org

День програміста

13 September 2019

 

День програміста – це професійне свято програмістів, яке щороку відзначають у 256 день. Це особлива цифра для програмістів, адже вона відповідає кількості чисел, які можна показати у вигляді 8 бітів, які можуть мати значення 0 або ж 1, дозволяючи кодувати числа у двійковій системі.

Вітаємо усіх хто вважає себе програмістом, навіть якщо вашою єдиною програмою була "Hello, World!" :)

Бажаємо, щоб робочий код у вашому житті був злагодженим і точним, любов була захищена надійним паролем, а компіляторами долі були здоров’я, успіх і благополуччя.

Тож саме сьогодні в Кам’янець-Подільському коледжі харчової промисловості НУХТ започатковано традицію «Посвята в програмісти» студентів 911 та 912 груп  з надією,  що й надалі спеціальність «Комп’ютерні науки» буде скликати гідних студентів-програмістів.

Ми впевнені, що ви дійсно будете справжніми професіоналами своєї справи. А на згадку про цю урочисту подію нагороджуємо вас медалями справжніх програмістів Кам’янець-Подільського коледжу харчової промисловості НУХТ.

На завершення свята усім присутнім роздали горішки – такий собі «Граніт науки». Вони не просто символізують міць знань, які протягом навчання отримали та отримуєте, а й стимулюють роботу мозку. А останній, зважаючи на кількість нового матеріалу, стане всім  у нагоді.

 

Контакти

м. Кам'янець-Подільський,
вул. Суворова, 2

НАШІ ВИПУСКНИКИ

Top
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…